عضویت پزشکان/پشتیبانی

ثبت درخواست عضویت پزشکان و پیراپزشکان ایران /پشتیبانی/شکایت در سامانه IRMEIDICALS.IR

کاربر محترم وقت بخیر!

ثبت درخواست عضویت پزشکان و پیراپزشکان ایران /پشتیبانی/شکایت در سامانه IRMEIDICALS.IR

در فرم در خواست زیر با انتخاب هر یک از خدمات : درخواست ثبت نام پزشکان و پیراپزشکان، درخواست پشتیبانی فنی، یا ثبت شکایات، و تکمیل اطلاعات مورد نیاز هر بخش درخواست شما ثبت و در اسرع وقت نتیجه به شما اعلام خواهد شد. لطفا از آدرس ایمیل و تلفن همراه معتبر استفاده فرمایید تا اطلاع رسانی به شما با اشکال مواجه نشود. این سامانه برای سهولت کار در آینده، به صورت پویا و بر اساس بازخورد از جانب شما در حال بروز رسانی مستمر است.

نکته:

در صورتی که در سامانه ثبت نام نموده اید برای تعیین وقت های خدمات دهی  و روز های تعطیل کاری خود در سیستم جهت رزرو توسط مراجعین با نام کاربری و کلمه عبورخود وارد بخش کاربری شوید.

تغییر برنامه برعهده خود شماست و پذیرش حداقل ۵۰ درصد بیماران با استفاده از سامانه در کنار نوبت دهی حضوری یا تلفنی از ملزومات پویایی حساب کاربری و تداوم استفاده رایگان از منابع سایت و ایمیل تحت دامنه می باشد. مراجعین، بیماران یا سایر مخاطبین می توانند با مراجعه به منوی نوبت دهی در صفحه آغازین یا کلیک روی تصویر زیر وارد بخش تعیین وقت گردند.ثبت درخواست عضویت پزشکان و پیراپزشکان ایران /پشتیبانی/شکایت در سامانه IRMEIDICALS.IR

نوبت دهی
نوبت دهی

ثبت نام پزشکان، پیراپزشکان و مشاوران تنها با ارائه مدارک مثبته رسمی قابل انجام است تا جلوی سوء استفاده افراد سود جو از سامانه و عناوین متخصصان گرفته شود.

از همکاری شما بینهایت سپاسگزاریم: